AuHa Kroužky

Sebeobrana

Prožijte dobrodružství na cestě k moudrosti východních mistrů bojových umění! Kroužek má za úkol vést děti k fyzické zdatnosti, disciplíně a silné vůli. Každá hodina je výzvou posilující tělo i duši, na jejímž konci budou stateční bojovníci oplývat nezlomnou silou. Náš kroužek děti zasvětí do tajů sebeobrany a naučí je užitečným dovednostem, díky kterým budou moct chránit sebe i své blízké. S pevnou vůlí a vytrvalostí se stanou odolnějšími a vybudují si tak zdravou sebedůvěru, která je v dnešním světě nezbytná. Nalezte s námi harmonii fyzické zdatnosti a duševní vyspělosti, které vás posunou na další úroveň v osobním rozvoji.

Co děti čeká

Každý trénink se odvíjí od toho, v čem se žáci budou potřebovat zlepšit. Začátek tréninku bude rozehřátí těla, jednoduché posilovací cviky a krátký běh. Pak bude následovat procvičování základů. Začneme od bezpečného dopadu na zem, přes vykrytí úderu, nebo úhyb. Jakmile si tyto dovednosti osvojí, budou připraveni naučit se zasazovat vlastní úder. Procvičování je okořeněno o lehké sparingy nebo sebeobranu. Na závěr bude následovat krátká meditace. V rámci tréninku se vyskytnou také zábavné pohybové hry pro zdokonalení hrubé motoriky.

Co s sebou: sportovní oblečení, vhodná obuv
Délka lekce: 60 min
Věková skupina: 6-14 let
Kapacita kroužku: 14 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách se sebeobranným kroužkem

Za hranice sebeobrany

  • otužování těla i mysli
  • sebeobrana od základů po komplexní údery
  • kroužek vede bývalý mistr ČR a je zároveň certifikovaným rozhodčím
  • pořádání dětského turnaje
  • bonusové pohybové hry

Školy se sebeobranným kroužkem

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru