AuHa Kroužky

Basketbal

Slyšíte to také? Rána o zem střídá druhou, poté následuje chvíle ticha, klakson a najednou celý sál výská na potlesk! Taková atmosféra panuje na basketbalových zápasech všech kategorií. Pokavaď máte doma dítě tak trochu z divokých vajec, jenž je zároveň milovníkem míčových sportů, bude basketbal pro něj ta správná volba! Naučíme jej jak přebytečnou energii efektivně zužitkovat v hracím poli a jak nejlépe se dorozumívat se spoluhráči, aby padal jeden koš za druhým!

Co děti čeká

V prvních lekcích seznámíme děti s technikou přihrávek, střelby na koš a driblingem, který budeme trénovat v průběhu celého roku. Po čase se spolu vrhneme i na pokročilejší manévry jako jsou dvojtakt, stínování, nebo recept na obelstění protihráče. V basketbalu se vždycky najde prostor k tomu se dále zdokonalovat, a proto budeme děti pečlivě pozorovat a individuálně reagovat na jejich specifické potřeby.

Co s sebou: dozví se na úvodní hodině
Délka lekce: 60 min
Věková skupina: 6-14 let
Kapacita kroužku: 14 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách s basketbalovým kroužkem

Za hranice basketbalu

  • pečlivá průprava od základů po pokročilé techniky
  • vyvinutí smyslu pro spolupráci
  • tréninky vede ostřílená basketbalistka
  • individuální přístup k jednotlivým hráčům

Školy s basketbalovým kroužkem

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru