AuHa Kroužky

Ping-pong

Ping-pong je dynamická hra, která kombinuje rychlost, reflexy a strategické myšlení. Hrací stůl se stává arénou, kde hráči rozpoutají divoký tanec míčku mezi dvěma pálkami. Správné odpálení míčku vyžaduje nejen fyzickou obratnost, ale i bleskovou reakci a chirurgickou přesnost. Ping-pong osloví všechny věkové kategorie mladých nadšenců, jenž se v našem kroužku dopracují na špičkové hráče a osvojí si tak klíčové schopnosti adaptace a mistrovské taktiky!

Co děti čeká

Hlavním cílem stolního tenisu je probudit v dětech všestranné pohybové dovednosti a osvojit si známé i méně známé ping-pongové techniky. Již po několika hodinách budou úspěšně ovládat správné držení pálky, podání míčku a budou tedy moct zapracovat na náročnějších úkonech, jako je pokročilá obrana nebo útok. Ping-pong se dá hrát ve spoustě variací, a proto vás můžeme ujistit, že o zábavu nouze nebude!

Co s sebou: sportovní oblečení, ping-pongová pálka
Délka lekce: 60 min
Věková skupina: 6-14 let
Kapacita kroužku: 14 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách s ping-pongovým kroužkem

Za hranice ping-pongu

  • skvělá oddechovka po náročném dni
  • měření sil v ping-pongovém turnaji
  • titul král ping-pongu na letních akcích
  • zdokonalení hbitosti a obratnosti

Školy s ping-pongovým kroužkem

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru