AuHa Kroužky

turistický kroužek a deskové hry

Češi patří mezi nejvášnivější turisty na světě. Během pracovních dnů se však do přírody vydáváme málokdy, a to chceme změnit! V rámci turistického kroužku dáme dětem příležitost obklopit se zelení i ve všední den a k tomu je naučíme spousty zajímavostí ze světa přírody. Můžete se spolehnout, že až přijde na nějaký rodinný výlet, tak vás stezkami provede hotový znalec!

Co děti čeká

Tato zvláštní kombinace pohybové aktivity s rozvojem mentálních dovedností má za úkol zajistit zábavu do každého počasí! Za slunečného počasí budou děti objevovat krásy přírody, rozpoznávat místní faunu a floru a naslouchat dovednostem jak se v ní správně orientovat a přežít. Pobyt na čerstvém vzduchu bude zpestřený o pohybové hry a drobné turistické výpravy. Jakmile slunce zaleze a přijde tuhá zima, zavítáme s dětmi do vzrušujícího světa deskových her.

Co s sebou: oblečení dle počasí
Délka lekce: 60 min
Věková skupina: 6-14 let
Kapacita kroužku: 12 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách s turistickým kroužkem

Za hranice turistiky a deskovek

  • učení se přírodě a turistice za pomoci živých ukázek
  • aktivity uzpůsobené každému počasí
  • rozvoj těla i mysli
  • zlepšení komunikačních dovedností a osobních kompetencí

Školy s kroužkem turistika a deskové hry

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru