AuHa Kroužky

Robotika

Kroužek bude zařazen do nabídky kroužků na školní rok 2024/25 (nyní není k dispozici)

V našem kroužku robotiky se děti mohou ponořit do fascinujícího světa technologie, strojů a robotů! Naše kurzy jsou určeny pro děti, které mají zájem o vědu, techniku a tvorbu. Během našich setkání se děti naučí základům robotiky a programování, budou stavět a programovat vlastní roboty a řešit různé technické úkoly a výzvy. Pod vedením zkušených lektorů se děti zapojí do aktivit, které podporují jejich kreativitu, logické myšlení a týmovou spolupráci.

Co děti čeká

Pomocí technických stavebnic budou děti moci vytvářet různé konstrukce a mechanismy, které budou následně programovat a ovládat pomocí jednoduchých programovacích rozhraní. Budou se učit základům elektroniky, mechaniky a programování. Kromě toho budou děti pracovat v týmech, kde budou sdílet nápady, spolupracovat na řešení problémů a podporovat se navzájem.

Připojte se k nám a objevte společně s námi nekonečné možnosti, které nám přináší svět robotiky!

Co s sebou: počítač, klávesnice, Wi-Fi připojení, monitor s funkční kamerou
Délka lekce: 60 minut
Věková skupina: 7-14 let
Kapacita kroužku: 10 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách s kroužkem robotiky

Za hranice robotiky

  • stavět a programovat vlastní roboty
  • řešit různé technické úkoly a výzvy
  • lekce pod zkušených lektorů
  • podpora kreativity, logického myšlení a týmové spolupráce

Školy s kroužkem robotiky

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru