AuHa Kroužky

Taneční kroužek

Tanec nejsou jen pohyby těla do rytmu hudby – tanec znamená jedinečné spojení pohybů těla s pohyby duše. Je to kulturní vyjádření a způsob, jak sdílet emoce jako je radost i vášeň. U nás mohou děti projevit své nitro například energickým street dance, dynamickým hip-hopem nebo nespoutanými country tanci. Každý taneční styl má něco do sebe, a proto chceme dát každému malému tanečníkovi příležitost, aby se nadchnul pro ten svůj! Svět tance odhalí dětem zcela nové rozměry, ve kterých se budou moct dále rozvíjet a zažívat spousty vzrušujících a povznášejících okamžiků. Připojte se k nám a vaše děti se stanou součástí taneční rodiny, kde se setkávají pohyb, kultura a svoboda!

Co děti čeká

Každý tanec disponuje specifickou technikou, kterou s dětmi procvičíme a zdokonalíme ve formě choreografie. Žáci budou vedeni ke správnému držení těla, rozvíjení citu pro jednotlivé taneční pohyby, prostorového, ale i skupinové vnímání. V průběhu roku se mohou těšit na hodiny diska, baletu nebo country. Během lekcí se kromě tancování učíme i zábavnou formou rozvíjet vztah ke kultuře.

Co s sebou: sportovní oblečení
Délka lekce: 60 min
Věková skupina: 6-14 let
Kapacita kroužku: 20 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách s tanečním kroužkem

Za hranice tancování

  • rozmanitost tanečních stylů
  • splynutí těla a duše
  • odhalení podstaty tance jako kulturního projevu
  • velkolepé taneční vystoupení pro rodiče a školu

Školy s tanečním kroužkem

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru