AuHa Kroužky

Kdo jsme?

„Naše srdce bije pro dětský rozvoj a splněné sny.“

Jsme mladá a dynamicky se rozvíjející společnost, které záleží na zlepšení kvality volnočasových aktivit pro malé nadšence. Naše firma je tu, aby vaše děti zažily nezapomenutelné chvíle plné radosti a učení. Nabízíme pestrou paletu kroužků, doučování a letních táborů, které rozvíjejí jejich potenciál, kreativitu a jiné dovednosti.

Naše vášeň a oddanost dětskému rozvoji nás odlišuje od ostatních kroužků. U nás se děti nejen skvěle baví, ale také rozvíjejí své schopnosti a talenty prostřednictvím zábavných a interaktivních činností. Naši kvalifikovaní lektoři jsou zkušení odborníci, kteří mají schopnost motivovat a inspirovat děti k objevování nových dovedností a vědomostí.

Jsme hrdí na to, že naše kroužky jsou plné soutěží, výstav a dalších akcí, které pomáhají dětem plnit jejich sny. Díky naší podpoře a motivaci se vaše děti budou rozvíjet v sebejisté a kreativní osobnosti.

Pokud hledáte kroužky s nezapomenutelnými zážitky a významným rozvojem pro vaše děti, jste na správném místě! Připojte se k nám a dejte svým dětem šanci prozkoumat svůj potenciál, tvořit nová přátelství a zažít skutečné dobrodružství. Jsme tu, abychom podpořili váš rodinný růst a přinesli úsměvy na tváře vašich malých nadějí.

Naši lektoři

Působení lektorů na některých školách se může mírně lišit. Nicméně, můžete být ujištěni, že naše lektory pečlivě vybíráme a školíme tak, aby děti vedli odborně, s vášní pro své zaměření a s láskou k práci s dětmi. Vaše důvěra je pro nás důležitá, a proto se snažíme vytvořit prostředí plné podpory, inspirace a bezpečí, kde se vaše děti mohou učit, objevovat a rozvíjet svůj potenciál. Jsme si jisti, že s námi zažijí nezapomenutelné a hodnotné zážitky. Děkujeme za vaši důvěru a ochotu stát se součástí tohoto dobrodružství.

Tomáš Čamrda

"Jediný na koho se můžeš v životě spolehnout jsi ty a fungující kolektiv"

Vítejte v našem vzrušujícím florbalovém kroužku pro děti, kde se vášeň pro tento rychlý a dynamický sport setkává s profesionálním vedením zkušeného florbalisty Tomáše, který strávil deset let na hřišti Říčan a nyní spolupracuje s trenérem Kubou ze Štěrbohol. Připravte se na dobrodružství plného nádherných zkušeností, sportovního ducha a nekonečné zábavy na hřišti!

Natálie Hrodková

„Kromě tancování učíme děti i zábavnou formou rozvíjet vztah ke kultuře.“

Natálka je přátelská taneční instruktorka, která s láskou povede vaše děti
kouzelným světem tance. Svojí zábavnou a kreativní výukou vytváří prostor plný radosti a
přátelství, kde děti objevují magii tance jako způsobu vyjádření.

Adam Herman

„Kromě tancování učíme děti i zábavnou formou rozvíjet vztah ke kultuře.“

Adam je profesionální tanečník a divadelní herec účinkující v divadle na Vinohradech. Již několik let se věnuje vedení tanečních kroužků pro děti a stále jej baví sledovat, jak děti tanec naplňuje a baví.

V jeho lekcích se snaží v dětech zažehnout vášeň pro pohybovou formu umění. Učí je jak vyjádřit své pocity pomocí tanečních kroků, nebo výrazy ve tváři.

Jitka Káplová

„Spolu se zaměříme na výsledek a dosáhneme velkých cílů.“

Jitka je zkušenou lektorkou s mezinárodními licencemi ECDL/ICDL, která vede kroužek psaní všemi deseti. Tuto dovednost vnímá jako výhru na celý život, a proto jí bude ctí dětem předat své drahocenné zkušenosti.

Kromě samotného prstokladu děti naučí i zásadám práce za počítačem, aby mohli zavčasu uniknout zdravotním potížím, které se k této práci vztahují.

Přejít nahoru