AuHa Kroužky

Kontaktujte nás!

Kontaktní údaje

  • Email: spolekauha@gmail.com
  • Adresa: Školská 689/20, Praha 1

Rádi vám odpovíme na vaše otázky

Petr Žitník

Jednatel

Zajímalo by vás jak to u nás chodí? Rád vám pomohu najít odpovědi a poskytnu více informací ohledně kroužků, kempů nebo doučování.

605 477 513

Jakub Aubrecht

Jednatel 

Jste škola, která by si s námi ráda domluvila spolupráci, nebo rodič, který by rád otevřel nový kroužek na současné škole? Rád se s Vámi domluvím na více detailech, tak mě neváhejte kontaktovat

702 583 238

Adam Harcuba

Jednatel

Pomohu vám zodpovědět otázky ohledně plateb, pojistek a jiných právních a finančních záležitostí. Vše rychle a bez obav.

721 914 573

Tomáš Čamrda

Manažér sociálních sítí

Tvořím obsah a design našich sociálních sítí. Jsem ten koho uvidíte při kroužcích nebo akcích naší firmy s fotoaparátem nebo spíše s mobilem v ruce. Tak nás sleduj na Instagramu a Facebooku.

777 938 746

Bartoloměj Rota

Personalista

Jsi nadšenec, sportovec a nebo tě baví práce s dětmi a rád by ses přidal do našeho týmu? Pak jste narazili na správného člověka!

725 893 968

V případě, že máte na srdci originální otázku, která nespadá ani do jedné uvedených specializací, obraťte se na nás prostřednictvím emailové adresy. Tuto možnost můžete samozřejmě využít i ve chvíli, kdy vám z telefonátů běhá mráz po zádech! 🙂

Připojte se k nám a zůstaňte v obraze!

Přidej se k našemu týmu lektorů

Pakliže jste sportovní nadšenec a jste schopni vést děti k jejich snů na našich kroužcích. Pak máte možnost stát se součástí naší skvělé společnosti a přispět k vývoji našich dětí jako lektor/ka volnočasových kroužků. Tato práce je plná emocí a radosti spojených s vedením a vzděláváním dětí, a my hledáme váš talent a nadšení k tomu, abyste se k našemu týmu připojili. 

Přejít nahoru