AuHa Kroužky

Zš angelova

Malý detektiv

Lektor:

Lektor si pro děti připraví lekce, kde budou mít děti příležitost rozluštit různé hádanky a šifrové zprávy, aby odhalily tajemství a vyřešily záhady. Detektivní průzkum a pátrání po stopách a důkazech je po pečlivé práci dovede až k mnohdy nečekanému pachateli.

Čas: bude upřesněn
Cena: 1 900 Kč

Malý cestovatel

Lektor:

Děti, na našem kroužku budou pomocí různých interaktivních her, kvízů poznávat různé země. Kroužek bude provázán ukázkou, různých předmětů a fotek z dané země. Děti se naučí základy jazyků. Řekneme si něco o zvycích, zajímavostech a památkách. Kroužek mohou navštívit i cestovatelé nebo obyvatelé daných zemí a sami dětem povypráví o jejich zážitcích a zkušenostech.

Čas: bude upřesněn
Cena: 1 900 Kč

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru