AuHa Kroužky

Hravá angličtina

Kroužek bude zařazen do nabídky kroužků na školní rok 2024/25 (nyní není k dispozici)

Vítejte na kroužku „Hravá angličtina“, kde se děti prvního stupně ve věku od 7 do 13 let mohou naučit anglický jazyk zábavným a interaktivním způsobem! Naše hodiny jsou plné her, kvízů a soutěží, které nejenže pomáhají zlepšit konverzační dovednosti, ale také rozšiřují slovní zásobu našich malých účastníků.

Co děti čeká

V kroužku se zaměřujeme na obecnou angličtinu pro děti na prvním stupni základních škol, kde se děti seznamují se základy a zákonitosti jazyka prostřednictvím různých her a aktivit. Mezi naše oblíbené interaktivní hry patří „Hangman“, „Word Bingo“, „Memory Games“,“ a „Simon Says“. Naši lektoři používají v hodinách různé metody výuky, děti si vyzkouší mluvení v různých reálných situacích. Na konci hodiny děti čeká kvíz (Kahoot) na téma, které v hodině probíraly. Děti sbírají v průběhu hodiny body, které slouží k hodnocení a promítne se na žebříčku kroužku, v průběhu pololetí dochází k jeho vyhodnocení a odměně. Součástí kroužku je také možnost se zúčastnit anglického tematického výletu. S naší hravou angličtinou se nudit nebudete!

Připojte se k nám a nechte své děti objevit krásu anglického jazyka prostřednictvím zábavy a her!

Co s sebou: psací potřeby, sešit
Délka lekce: 60 minut
Věková skupina: 7-13 let
Kapacita kroužku: 10 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách s kroužkem psaní všema deseti

Za hranice hravé angličtiny

  • hodiny provázané soutěžemi, kvízy a videi
  • zlepšení slovní zásoby a komunikace v anglickém jazyce
  • vzájemná komunikace o reálných situacích
  •  individuální přístup

Školy s kroužkem hravé angličtiny

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru