AuHa Kroužky

Jóga

Kroužek bude zařazen do nabídky kroužků na školní rok 2024/25 (nyní není k dispozici)

Kroužek jógy je pro děti speciálně navržený kroužek, který má za cíl zlepšit flexibilitu lidského těla a zároveň zlepšit koncentraci a pozornost jednotlivých dětí. Na kroužku si zakládáme na příjemné a klidné atmosféře. Kroužek je určen pro děti všech věkových skupin prvního stupně základních škol. Jóga u nás je vedena výhradně zkušenými instruktory jógy, kteří mají na ní mají certifikát! Mají tedy znalosti o vývoji dětského těla a duše a je schopen přizpůsobit cvičení tak, aby bylo vhodné a zábavné pro děti. Přidejte se k nám a naučte Vaše tělo novým kouskům!

Co děti čeká

Děti, s naší skvělou lektorkou, která má v kapse tajný recept na to, jak z obyčejného cvičení udělat zábavnou hodinku, naučí spoustu šikovných věcí. Na programu jsou cvičení, která nejen posilují flexibilitu těla nebo sílu svalů ale také i mysl. Lektorka s nimi provede pořádnou spoustu triků, jak udržet pozornost a koncentraci, jako by byla samotnou superhrdinkou v boji proti ztrátě pozornosti!

Ale pozor, to není všechno! Potřebovali jste lék na zkrácené tělo? Lektorka má čarovný lektvar, který oživí i ty nejvíc zkrácená těla. Takže když se na to podíváte z blízka, cvičení jsou vlastně jako kouzelné zaklínadlo pro zlepšení! Ale nebojte se, to není jen o vážných věcech. Věřte nebo ne, čekají na děti i soutěže, kde se můžete nejen něco nového dozvědět, ale i vyhrát! A co víc, jakmile vejdou děti do tělocvičny, přivítá je přátelský úsměv a vlna pozitivní energie, která tu jen tak nevymizí. Zde se totiž vždy najde místo pro smích, přátelství a nezapomenutelné zážitky!

Co s sebou: karimatka, pití, sportovní oblečení a obuv
Délka lekce: 60 minut
Věková skupina: 6-13 let
Kapacita kroužku: 15 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách s kroužkem psaní všema deset

Za hranice jógy

  • Celkové zlepšení koncentrace a pozornosti dětí
  • Způsobuje zlepšení držení těla, flexibilitu a posílení svalů
  • lekce pod vedením certifikované  lektorky jógy

Školy s kroužkem jógy

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru