AuHa Kroužky

Výtvarné umění

Vstupte do světa barev, fantazie a kreativity! Náš výtvarný kroužek je plný zábavy a inspirace, kde děti objevují nejrůznější výtvarné techniky a zároveň se se jim naskýtá příležitost seznámit se s díly velikánů výtvarného umění. Klademe důraz na svobodnou interpretaci umění, smysl pro detail a učíme výtvarným dovednostem prostřednictvím rozmanitých her a úkolů. Spolehněte se, že na konci roku budou mistrovská díla vašich dětí zazářit všemi barvami – a kdo ví, možná právě vaše dítě se stane další výtvarnou legendu!

Co děti čeká

Výtvarný kroužek se řídí čtyř letým plánem, který dětem postupně odhaluje jednotlivé výtvarné techniky. Každý rok děti postupují do vyššího ročníku a čeká je pokaždé něco nového. Společně si projdeme kreslení ve 2D i 3D, malování, včetně barevného spektra a probereme teorii míchání barev. V průběhu celého kurzu budou děti dostávat konstruktivní zpětnou vazbu a v případě zájmu s nimi lektorka jejich výtvory zkonzultuje.

Co s sebou: výtvarné pomůcky zmíněné na první lekci kroužku
Délka lekce: 60 min
Věková skupina: 6-14 let
Kapacita kroužku: 14 dětí
Platební období: pololetí*
*informace o ceně a čase naleznete na jednotlivých školách s výtvarným kroužkem

Za hranice výtvarného umění

  • seznámení se světoznámými díly
  • návštěva výstav pro zpestření volnočasového kroužku
  • odborné konzultace ohledně tvorby
  • inspirující a podpůrné prostředí
  • zdokonalování se v probírané technice

Školy s kroužkem výtvarného umění

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru