AuHa Kroužky

Zš Dolní Chabry

Malý detektiv

Lektor:

Lektor si pro děti připraví lekce, kde budou mít děti příležitost rozluštit různé hádanky a šifrové zprávy, aby odhalily tajemství a vyřešily záhady. Detektivní průzkum a pátrání po stopách a důkazech je po pečlivé práci dovede až k mnohdy nečekanému pachateli.

Čas: bude upřesněn
Cena: 1900 Kč

Šachy

Lektor: Rostislav Beran

Každá hodina se stává šachovým dobrodružstvím rozděleným do tří klíčových částí. Úvodní část nás vede k opakování minulých taktik a strategií. Následuje inspirující odhalení nové látky a pochopení šachových zákoutí. Pak se ocitáme v nitru samotného dění, kde se děti pouštějí do praktické hry ve dvojicích, aby vyzkoušely své nové dovednosti v praxi. Náplň kroužku činí i pravidelné šachové turnaje, které si děti zamilují!

Čas: bude upřesněn
Cena: 1 950 Kč

Zaujal vás kroužek, ale není na škole, které si přejete?

Protože jako poskytovatelé dětských kroužků působíme teprve krátce, otevřeli jsme na různých školách jen malé množství kroužků. Může se tak stát, že kroužek, který vás zaujal, není zatím na škole, jež navštěvují vaše ratolesti, k dispozici. Zastáváme názor, že dětem by měly být poskytnuty rovnocenné příležitosti, a proto usilovně pracujeme na tom, aby se na školách co nejdříve otevřely i zbývající kroužky. Budeme moc rádi, když nám pomůžete tohoto cíle dosáhnout! Stačí poslat krátký email o jaký kroužek máte na vaší škole zájem a o zbytek se už postaráme! Děkujeme za pochopení a bude nám ctí brzy splnit vaše přání!

Přejít nahoru